Süper Lig Cemil Usta sezonunda çıkışa geçen Beşiktaş, Kasımpaşa karşısında 90+5'te sonuca gitti. Siyah Beyazlılar, 15. dakikadan itibaren 10 kişi oynayan rakibi karşısında 2 kez geri düştüğü maçtan 3-2 galip ayrıldı. Kasımpaşa'nın gollerini eski bir

Karşılaşmanın ardından görüşlerini dile getiren maçın yıldız ismi Umut Nayir, "Çok mutluyum. Kritik haftalarda çıkışımızı sürdürmek adına önemli. Rakibimiz 10 kişi kaldıktan sonra maçın kolay olacağı düşünüldü. Kasımpaşa merkezi çok iyi kapatan bir takım. Geçiş hücumlarını çok iyi yapan bir takım." dedi.

Şampiyonluk yolunda atılan son dakika gollerinin çok önemli olduğunu söyleyen Umut, " Şampiyonluk yolunda son dakikada gelen goller değerlidir. Son dakikada gelen goller takım ruhuna her zaman katkı verir. İnşallah şampiyonluk yolunun sonunda bu golün değerini anlarız." ifadelerini kullandı.

"Beşiktaş'ın 'Umut'u olmaya çalışıyorum" diyen Nayir, " Geçen maçlarda Burak ağabey, diğer oyuncular attı. Beşiktaş'ın kadrosundaki herkes Beşiktaş'a katkı vermeye çalışıyor. Ben de vermeye çalışıyorum. " diye konuştu. 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Tayfur ve Tayyip Talha ile ilgileniyor Beşiktaş Tayfur ve Tayyip Talha ile ilgileniyor

Ntv Spor