Paris Saint-Germain'in, Beşiktaş'ın transfer listesinde olduğu belirten Olimpik Lyon'un 24 yaşındkai kanat oyuncusu Rachid Ghezzal'ı istediği iddia edildi.

Gözden kaçırmayın

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın "Andre Franco" savaşı! Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın "Andre Franco" savaşı!
 Fransa'nın rekortmen şampiyonu Paris Saint Germain'in, Beşiktaş'ın da transfer listesinde olduğu iddia edilen Olimpik Lyon'un yıldız hücum oyuncusu Rachid Ghezzal'ı istediği iddia edildi.
Bu sezon Ligue 1'deki performansıyla dikkatleri çeken ve kulübü Olimpik Lyon ile yeni kontrat görüşrmeleri yapan Ghezzal için Paris Saint-Germain'in nabız yokldaığı ifade edildi. Şu an Lyon'dan aylık 20.000 euro aldığı belirtilen Ghezzal'a PSG'nin daha 200.000 euro verebileceğini temsilciler aracılığıyla ilettiği iddia edildi.

Olimpik Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas'ın ise gelecek sezon sonunda kontratı bitecek Rachid Ghezzal'ı gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek kadrosunda olması için ikna etmeye çalıştığı kaydedildi.

Fransız basını, Rachid Ghezzal için Paris Saint-Germain ve Beşiktaş dışında Liverpool, Arsenal, Crystal Palace ve West Ham'ın da ilgilendiği belirtildi.

Öte yandan, Beşiktaş'ın bir diğer transfer hedefi Hatem Ben Arfa ile de Barcelona'nın ilgilendiği açıklanmıştı.

SPORX