Beşiktaş'ın sürpriz stat kararı belli oldu!

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısında maçlarını Anadolu'da oynama kararı aldı.

ÖZEL 07.01.2015 - 15:00 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Beşiktaş yönetim kurulunda oybirliği ile alınan karar sonrası Beşiktaş ligin ikinci yarısında oynayacağı iç saha maçlarını Anadolu'da oynama kararı çıktı.Beşiktaş ligin ikinci yarısında oynacağı tüm iç saha maçlarını Anadolu'da oynama kararı aldı.

Beşiktaş yönetimin belirlediği stadlar şu şekilde,Konya Torku Arena,Ankara 19 Mayıs Stadyumu,YeniKent Asaş Stadyumu,Başakşehir Fatih Terim Stadında Beşiktaş iç saha maçlarını oynama kararı alındı.KartalBakisi.Com'un ulaştığı Beşiktaşlı yöneticilerde stat kararını doğruladılar.

''Beşiktaş yönetimi iç saha maçlarında ağırlıklı olarak Konya'da oynamayı düşünüyor.CNN Türk spora açıklama yapan Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Olimiyat Stadındaki olumsuzluklar nedeni ile yönetim kurulunun böyle bir karar aldığını söyleyerek, 'İkinci yarıda ligde oynayacağımız 9 iç saha maçımızı Konya Arena, Ankara 19 Mayıs ve Osmanlı Statları ile Başakşehir Fatih Terim Stadında oynayacağız. Fikstürde diğer takımların uygunluklarına göre planlamamızı yapacağız. Sanıyorum sadece 1 maçımız Fatih Terim Stadı'nda oynanacak diğer maçlar İstanbul dışında yapılacak. Liverpool ile oynanacak UEFA Avrupa Ligi 2. Tur maçı ise Atatürk Olimpiyat Stadı'nda olacak' dedi.

 

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

Gelişmelerden Haberdar Olun

@