Beşiktaş'ın son gözdesi Eder Lopes

Kartal, kadrosuna güç katmak için aradığı ismi Portekiz'de buldu. Siyah-Beyazlılar'ın, Braga'lı golcü Eder Lopes'in peşinde olduğu ortaya çıktı. Ülkenin en önemli spor gazetesi Record'un haberine göre, yönetimin yakın zaman içinde resmi temaslara baş

FUTBOL 09.06.2015 - 03:05 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Yeni sezonda Türkiye’yi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil edecek olan Siyah-Beyazlılar, hem Süper Lig’de hem de Kupa 2’de başarı getirecek bir kadro oluşturma konusunda gözünü Portekiz’e çevirdi. Kulübün dış ilişkilerden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları’nın, menacerler aracılığıyla önerilen Braga’nın yıldız golcüsü Eder Lopes’i gündemine aldığı öğrenildi. Bu konuda Avrupa’daki gönüllülerden oluşan scout ekibini görevlendiren Torunoğulları’nın, gelecek rapor doğrultusunda resmi temaslara yakın zaman içinde başlayabileceği bildirildi. Ülkenin önde gelen spor gazetelerinden Record’un haberine göre, Eder’in peşinde olan Beşiktaş’ın, bu futbolcu için birkaç İngiliz ekibiyle yarıştığı bildirildi.

Son fiyat 3 milyon Euro
 

 
 
 
UEFA’yla Finansal Fair-Play Kuralları çerçevesinde yaptığı anlaşma nedeniyle transfer konusunda bir oyuncu için en fazla 3 milyon Euro bonservis bedeli ödeyebilecek olan Siyah-Beyazlılar’ın, bu bedele Portekiz ekibini ikna edebileceği konuşuluyor. Yeni sezon öncesinde kadrosunu güncellemek isteyen Braga’nın; elindeki yıldızlardan; Santos, Andre Pinto, Danilo, Luiz Carlos, Rafa, Ze Luis’le beraber Eder’i de, göndermekte kararlı olduğu bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@