Beşiktaş'ın Mitroglou aşkı bitmiyor

Beşiktaş'ta transfer arayışları tüm hızıyla devam ederken, gözler Demba Ba ve Ersan Adem Gülüm'ün transfer olmasıyla birlikte gelecek olan bonservis bedellerine çevrildi.

FUTBOL 27.06.2015 - 16:47 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Transferde genelde bonservis bedeli olmayan maliyeti düşük ancak takıma katkı sağlayabilecek isimleri katmayı hedefleyen siyah - beyazlılar'da listedeki isimlere teklifler yapıldı. Ancak işi bitirip imzaların atılabilmesi için gelecek olan bonservisler  beklenmeye başlandı. 
 
Senegalli yıldız Demba Ba ve Ersan Adem Gülüm'ün transferinden gelecek olan bonservis bedellerine bel bağlayan Beşiktaş'da özellikle Demba Ba'nın durumunun birkaç gün içinde netleşeceği belirtildi. 
 
Çin Ligi'nde transfer döneminin 28 Haziran Pazar günü sona ermesi, Çinli yöneticilerin bu transferi birkaç gün içinde bitirmek zorunda olduğu gerçeğini gösteriyor. 
 
Demba Ba'nın gitmesi durumda forvet transferi arayışları devam eden Beşiktaş'ın Mitroglou aşkı bitmiyor. Geçen sezon özellikle Slaven Bilic'in takımda görmeyi çok istediği  Konstantinos Mitroglou için Beşiktaşlı yöneticilerin Fulham'ın yöneticleri ile görüştüğü ve bu görüşmelerin olumlu devam ettiği öğrenildi.. 
 
Geçtiğimiz sezonu Olimpiyakos'da kiralık olarak geçiren Yunan golcü'ye yıllık 1 milyon 750 bin euro nereceği gelen bilgiler arasında. 
 
Yeni sezon hazırlıklarına 1 Temmuz'da İstanbul'da başlayacak olan Beşiktaş'ta hem gelecek hem de gidecek oyuncuların büyük bölümünün bu tarihe kadar netleşmesi bekleniyor.