Beşiktaş'ın inancı tam!

Beşiktaş’ta şampiyonluğa olan inanç sürüyor. Akhisar maçı için Manisa’da kamp yapılan otelde Fenerbahçe’nin, Erciyes’e 2 puan bıraktığı karşılaşmayı izleyen takım tek bir görüşte birleşti: “4 maçta 12 puanla mutlu sona ulaşırız. Kaybettiğimiz bir şey

FUTBOL 14.05.2015 - 13:09 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Bitime 4 maçı kalan Beşiktaş’ta futbolcuların sezon sonunda mutlu sona ulaşacaklarına olan inançları tam.

Gaziantepspor maçında 2 puan bırakarak hayal kırıklığı oluşturan Siyah-Beyazlılar’da oyuncuların o günden beri kendi aralarında yaptıkları değerlendirmede tek bir fikir ön plana çıkıyor: “Kaybettiğimiz hiçbir şey yok.”

Fenerbahçe’nin Erciyes’e 2 puan bıraktığı maç ise bu inancı pekiştirdi. Akhisar karşılaşması için kamp yapılan otelde bu mücadeleyi izleyen futbolcular, “4 maçta 12 puanı alarak mutlu sona ulaşırız” görüşünde birleşti.

ÖNCELİK FORMA DEĞİL ARMA

Siyah-Beyazlı futbolcuların şampiyonluk yolundaki birlik ve beraberliklerinin ise üst seviyede olduğu öğrenildi. Yedek kalan futbolcuların yanı sıra kimi zaman kadroya alınmayan isimlerin bile “Kimin forma giydiğinin hiçbir önemi yok. Gerçek olan tek şey sezon sonunu zirvede kapatmamız. Uzun yıllar burada yer almak istiyoruz. Nasıl olsa formayı giyeriz” dedikleri ifade edildi.