TalkSPORT siyah-beyazlıların finansal fair-play kuralları yüzünden UEFA'dan transfer yasağı olan Leeds United'in 21 yaşındaki beki Sam Byram'ı istediğini iddia etti.

Beşiktaş sağ bek konusunda öyle bir oyuncuyu gündemine aldığı iddia edildi ki; İngiltere'de olay çıktı.

TalkSPORT siyah-beyazlıların finansal fair-play kuralları yüzünden UEFA'dan transfer yasağı olan Leeds United'in 21 yaşındaki beki Sam Byram'ı istediğini iddia etti. Leeds taraftarlarınca geçen sezon yılın futbolcusu seçilen ve İngiliz Genç Milli Takımı'nda oynayan Byram için Beşiktaş'ın 600 bin euro bonservis bedeli ile genç oyuncuyu takımında koparacağı iddiaları Leeds taraftarlarını çıldırttı. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Byram'ı elinde tutamayacağını bilen ve en azından para kazanmak isteyen Leeds'in bu transfere izin verdiği ise sarı-lacivertli taraftarları tamamen çileden çıkardığı belirtildi.

Gözden kaçırmayın

Oğuzhan Özyakup'a pankartlı veda Oğuzhan Özyakup'a pankartlı veda

Leeds yönetimi bu iddiaları acilen reddetse de, taraftarlar yönetimi ciddiye almadı. Daha önce Harry Kewell, "ezeli düşman" Galatasaray'a geldiği için çıldıran Leedsliler bu kez de Byram'ın Beşiktaş'a gelme ihtimali yüzünden kızgın.

Kaynak: Talksport