Trabzonspor'un Cezayirli stoperi, Kartal'ın iki önemli forvetini sakatladı. Mustafa Pektemek, hava topunda Belkalem ile çarpıştı. Burnu ve elmacık kemiği kırıldı. 25 yaşındaki stoper, Demba Ba'nın da sağ ayağındaki ikinci parmağı kırdı. Beşiktaşlılar

TORKU Arena'da Trabzonspor'u 3-0 mağlup edip zirvedeki yerini koruyan BeşiktaşMustafa Pektemek veDemba Ba'yı kaybetti. Siyah-Beyazlılar'ın iki forvetini de Bordo-Mavililer'in stoperi Essaid Belkalem sakatladı. Belkalem, ilk yarıda Demba Ba'nın sağ ayağına bastı. Ayağındaki 2. parmağı kırılan Senegalli forvet, ikinci yarıda yerini Mustafa Pektemek'e bıraktı. Ama 26 yaşındaki golcü de Belkalem ile talihsiz bir olay yaşandı.

PEKTEMEK KANLAR İÇİNDE KALDI

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş sezonu son dakika beraberliğiyle kapattı Beşiktaş sezonu son dakika beraberliğiyle kapattı

Mustafa Pektemek, 70. dakikada hava topunda Belkalem ile çarpıştı. Yüzün kanlar içinde yerde kalanBeşiktaş'ın golcü, hemen hastaneye kaldırıldı. Mustafa, önceki gün 4 saat süren ameliyat geçirdi. Dün MR'ı çekilen Demba Ba'nın da 2 hafta sahalardan uzak kalacağın açıklandı… Yani Cezayirli, Beşiktaş'ın Bel'Kalemi'ni kırdı. Bu kötü haberlerden sonra Beşiktaşlı taraftarlar, Belkalem'e ateş püskürdü. Siyah-Beyazlı taraftarlar, sosyal medya üzerinden 25 yaşındaki stopere çok ağır eleştirilerde bulundu.

FUTBOLCU DEĞİL SEN BİR KATİLSİN

Taraftarlar, Belkalem'in twitter hesabına binlerce tweet attı. "Sen futbolcu değilsin. Sen bir katilsin", "Demba Ba'yı sakatlayan Belkalem faikdir", "Ahirette iki elimiz yakamızda Belkalem", "Takımda forvet bırakmadın Belkalem" tweetleri atan taraftarlar öfkesini belli etti… Bir taraftar ise "Belkalem bu kadar bedduadan sona düz yolda yürüyemez" tweeti atarak ilginç bir tespitte bulundu.

Akşam / H. Hakan Eyüpoğlu