İSPANYOL MEDYASI DUYURDUİspanyol El Desmarque Gazetesi, Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Beto için girişimlerini hızlandırdığını yazdı. Gazete, son üç sezonda Sevilla formasını giyen Portekizli kaleciye olan ilginin her geçen gün arttığını if

Gözden kaçırmayın

Şenol Güneş'ten maç öncesinde Abouakar sözleri Şenol Güneş'ten maç öncesinde Abouakar sözleri
 Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Şenol Güneş'in 'Takımımdaki üç kaleciden de memnunum" açıklamasından sonra, Cenk Gönen'in "Gitmek istiyorum" çıkısıyla birlikte yeniden 1 numara arayışlarına hız verdi. Tecrübeli hoca ile görüştükten sonra transfer listesindeki isimlerle görüşmelere başlayan yönetim, Sevilla'nın 33 yasındaki kalecisi Beto'da karar kıldı. Teknik direktör Şenol Güneş sezon basında Tolga Zengin, Cenk Gönen ve Günay Güvenç üçlüsünün yeterli olacağını düşünüyordu. Ancak 3. kaleci durumuna düsen Cenk'in ayrılmak istemesi, Tolga'nın da ilk 2 maçta 4 gol yemesi üzerine Güneş transfer yapabileceklerini yönetime iletti. Siyah-beyazlı idareciler de Sevilla'nın tecrübeli eldiveni Beto'nun pesine düştü. 

2 YILLIK ANLAŞMASI VAR 
Kulübü ile 2 yıl daha kontratı bulunan Beto hem Barcelona ile oynanan Süper Kupa maçında hem de ligdeki ilk Malaga karşılaşmasında kaleyi koruyan isimdi. Buna rağmen Sevilla, bonservisi 2.5 milyon euro civarında olan Beto için iyi bir teklif alırsa satmaya hazır. Beşiktaş bu hafta temasları hızlandıracak, Cenk'in takımdan ayrılması durumunda Beto, Kara Kartal'a transfer olacak.

İSPANYOL MEDYASI DUYURDU
İspanyol El Desmarque Gazetesi, Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Beto için girişimlerini hızlandırdığını yazdı. Gazete, son üç sezonda Sevilla formasını giyen Portekizli kaleciye olan ilginin her geçen gün arttığını ifade ederken; Beto'nun Sevilla'ya veda ederek, futbol yaşantısını Türkiye'de sürdürebileceğinin altını çizdi.