Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı takımı Sivas'tan İstanbul'a getiren özel uçakta ayağa kalktı ve böyle haykırdı.

Gözden kaçırmayın

"Soyunma odasına 3-0’la gidilseydi..." "Soyunma odasına 3-0’la gidilseydi..."
Dönüş yolunda Şenol Güneş’le neşeli bir sohbet gerçekleştiren Fikret Orman, uçağın kaptan pilotu, “Kartal kanatlı uçağımız İstanbul için inişe geçiyor” anonsunu yapınca kendini tutamadı, siyah-beyazlı futbolcularla birlikte, “Beşiktaşım oley” tezahüratını yaptı.

Sivasspor deplasmanından galibiyetle ayrılarak şampiyonluk yarışındaki en önemli virajlarından birini daha kayıpsız geçen Beşiktaş’ta, Başkan Fikret Orman, İstanbul’a dönüş uçağında önce Teknik Direktör Şenol Güneş’le şakalaştı, ardından tüm oyuncularla birlikte tezahürat yaptı. Şampiyonluğa ulaşılmadan kutlama yapılmamasını isteyen Başkan Orman’ın, “Asıl kutlamaları şampiyon olduğumuz gün yapacağız” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

Sivas dönüşünde Şenol Güneş’le bol kahkahalı bir sohbet toplantısı gerçekleştiren Fikret Orman’ın, “Hocam neşemiz her daim böyle olsun. Ben size ve bu çocuklara yürekten inanıyorum. Sezon bitene kadar hep sizin ve takımın yanında olacağım. Beni bu gece bu kadar güldürdünüz ya, sizden daha ne isteyebilirim ki inşallah sezon sonunda da böyle hep birlikte güleriz” diye konuştuğu öğrenildi.

Başkan Fikret Orman ile Şenol Güneş’in neşe dolu sohbetini uçağın kaptan pilotunun anonsu böldü. Pilotun, “Kartal kanatlı uçağımız, İstanbul için inişe geçiyor” anonsunu yapınca, uçakta önce alkış tufanı koptu.

Vodafone Arena’yı açmanın gururu üzerine takımın şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleme mutluluğunu da yaşayan Başkan Fikret Orman’ın ayağa kalkarak alkış eşliğinde, “Beşiktaş” diye bağırması uçakta neşeyi zirveye çıkardı. Siyah-beyazlı futbolcular daha sonra Başkan Orman liderliğinde, “Beşiktaşım oley” diye tezahürat yaptı.

Bu arada Sabiha Gökçen Havalimanı’nda özel uçağı bekleyen taraftarlar, siyah-beyazlı takımı meşalelerle karşıladı. Gece geç saatlerde BJK Nevzat Demir Tesisleri’ne de giden taraftarlar, teknik heyet ve futbolculara uzun süre sevgi gösterilerinde bulundu.


VATAN