Beşiktaş'a Transferi Neden Olmadı?

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Deniz Atalay, Tarık Çamdal transferinin siyah beyazlı kulüp adına neden gerçekleşmediğini anlattı.

GÜNDEM 03.09.2014 - 14:51 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Atalay, "Geçen sezon ciddi biçimde gündemimizdeydi. Son ana kadar biz değerlendirdik. En son menajeriyle bir görüşme yaptık. Ümraniye'de görüştük. En son bizim belirlediğimiz bir fiyat vardı. Onun üzerine çıkmadık. İşin gerçeği Eskişehirspor'a biz gönderdik. İstesek alabilirdik. Bugün Tarık o günkü fiyatların neredeyse 4 katına Galatasaray'a transfer oldu.

Bugünkü transfer koşullarına göre bizim o gün anlaşabileceğimiz şartlar çok daha uygundu. O gün Beşiktaş Tarık'ı alabilirdi. O dönemde Tarık'ın sözleşmesinin bitmesine yarım sezon vardı. Bu durumda bir futbolcu istediği takımla görüşebiliyor. Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan bizim yaklaşımımızın çok doğru olduğunu söylemişti. Ama o gün dönemin futbol genel direktörü istenilen rakamlara Tarık'ın transferini doğru bulmadığını ifade etti. Futbolun içerisinde bunlar var. Oluyor böyle şeyler" dedi. 

Radyospor