Beşiktaş'a Serdar Aziz cevabı: "EURO 2016 sonrası..."

Beşiktaş, Şenol Güneş'in de ısrarlı bir şekilde istediği Bursaspor'dan Serdar Aziz'i transfer etmek için girişimlerini hızlandırdı.

GÜNDEM 27.05.2016 - 19:17 21.04.2021 - 23:56 Kartal Bakışı
 Süper Lig'de şampiyonluğunu ilan ettikten sonra transfer çalışmalarını başlayan Beşiktaş, bir yandan Fransa'da diğer yandan da Türkiye'de stoper arayışlarını sürdürüyor. Marsilya ile olan sözleşmesi sona eren Nkoulou için menajerler vasıtasıyla pazarlıklarını sürdüren Beşiktaş, Serdar Aziz için de Bursaspor'u ikna etmeye çalışıyor. 
Şenol Güneş'in ısrarlı bir şekilde transfer edilmesini istediği Serdar Aziz için Bursaspor ile ilk görüşmesini yapan ancak "EURO2016'dan sonra görüşelim" cevabını alan Beşiktaş, EURO2016'dan önce milli futbolcunun transferini tamamlamak istiyor. 

Sözleşmesi 2018 Haziran'ın da sona erecek olan Serdar Aziz için Bursaspor'a bir miktar para + oyuncu teklif eden Beşiktaş, Tolgay Arslan talebine karşılık; Mustafa Pektemek önerisinde bulundu. Şenol Güneş ile beraber çalışmak için Beşiktaş'tan gelen teklife sıcak bakan Serdar Aziz, Hamza Hamzaoğlu ile de yaptığı görüşmede "Gidebilirsin" yanıtını aldı. 
Sporx

Gelişmelerden Haberdar Olun

@