Siyah-beyazlı oyuncuların, Acıbadem Sports'tan gelen ekiple birlikte 3 grup halinde mognoni testine tabi tutulduğu bildirildi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a forvet için sürpriz öneri! Mario Balotelli... Beşiktaş'a forvet için sürpriz öneri! Mario Balotelli...

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarının İstanbul bölümünü  gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.
 
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Şenol Güneş  yönetiminde basına kapalı yapılan idmanda siyah-beyazlı oyuncuların, Acıbadem  Sports'tan gelen ekiple birlikte 3 grup halinde mognoni testine tabi tutulduğu  bildirildi. Oyuncuların, koşu performansı, sıçrama ve kan örneklerinin alındığı  kaydedildi.
 
 Antrenmanın ikinci bölümünde ise değişmeli olarak dar alanda oyunların  yapıldığı bir programın uygulandığı ifade edildi.
 
İdmana, izinli olan Pedro Franco, Olcay Şahan, Gökhan Töre, Alexander  Milosevic ile tedavisi süren Veli Kavlak, sağlık kontrolünden geçen Jose Sosa ve  bireysel çalışan Atiba Hutchinson'ın katılmadığı dile getirildi.
 
Almanya yolcusu 
 
İstanbul'daki hazırlıkların ilk bölümünü sabah antrenmanıyla  tamamlayan Beşiktaş, kamp çalışmaları için yarın Almanya'ya gidecek. Hazırlıklarını 16 Temmuz'a kadar Almanya'da sürdürecek  siyah-beyazlılar, daha sonra İstanbul'a dönecek.
 
Beşiktaş, ikinci kamp dönemini ise 20 Temmuz-4 Ağustos'ta Avusturya'da  geçirecek.