Yokluğunda değeri daha iyi anlaşılan Beşiktaş’ın yıldızı Ersan Gülüm’den, teknik direktör Şenol Güneş’e iyi haber geldi.
Skenderbeu maçında sol arka adalesinde 3. derece yırtık meydana gelen ve 3 hafta oynayamayacağı açıklanan Ersan’ın beklenenden daha erken sahalara döneceği öğrenildi. Tedavisini hem tesiste hem de evinde yoğun bir şekilde sürdüren Ersan’ın, hocası Güneş ile yaptığı konuşma, Rhodolfo’nun yanında ne Tosic ne de Milosevic’ten verim alamayan tecrübeli çalıştırıcının da yüzünü güldürdü.

‘BEN OLMADAN OLMAZ’

Görüşmede, Ersan’ın ilginç ifadeleri de dikkat çekti. Milli stoperin “Kendimi iyi hissediyorum. Tedavim de çok iyi gidiyor. Daha erken takıma dönebilirim. Bir an önce iyileşmem gerek çünkü takımın bana ihtiyacı var. Ben olmadan olmaz. G.Saray derbisinde sahadayım” dediği öğrenildi.

Bu gelişmelerden sonra sağlık ekibi ile de görüşen teknik direktör Güneş, önümüzdeki 3 maç için planlarını değiştirdi. Ersan’ın Kayseri maçında dinlendirileceği, UEFA Ligi’ndeki S.Lizbon maçı için Portekiz’e götürüleceği ve gerek görülürse forma giyeceği belirtildi. Ersan’ın G.Saray derbisinde sahada yer almasına ise kesin gözüyle bakılıyor.