''Beşiktaş'a Gelmeye Hazır''

Beşiktaş yeni golcüsü için gün sayıyor. Bonservisi Fulham'da bulunan 26 yaşındaki Yunan futbolcu Kostas Mitroglou, siyah beyazlı ekibin teknik direktörü Slaven Bilic ile yaptığı görüşmenin ardından Beşiktaş'a gelmeye hazır olduğunu belirtti. Şimdi gö

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Kostas Mitroglou, Beşikaş'a gelmeye hazır...

Beşiktaş'in 1yıllığına kiralık olarak kadrosuna katmak istediği Kostas Mitroglousiyah beyazlı takımda oynamaya hazır olduğunu ifade etti.

BonservisiFulham'da bulunan 26 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş Teknik DirektörüSlaven Bilic ile görüştüğü ve İstanbul'a gelmek istedigini aktardı.Hırvat teknik adamın yapılan görüşmede siyah beyazlı takımın hedeflerihakkında Mitroglou'na bilgiler verirken, Yunan oyuncu da sağlıkdurumundaki son aşamayı Bilic'e iletti.

Bilic ve Mitroglou'nunmenajerlerinin aynı olması ikili arasındaki iletişimin iyi seviyedeolmasında önemli rol oynarken, Yunan golcü transferinin gerçekleşmesidurumunda geniş kapsamlı sağlık kontrolüne tabi tutulacak.

Yönetimise kiralama konusunda Fulham ile temaslara devam ediyor. Futbol geneldirektörü Önder Özen'in de onay verdiği Mitroglou konusunda İngilizekibine 1 milyon euro kiralama bedeli vermeyi planlayan yönetim kurulu,futbolcunun satın alma opsiyonunu da elinde bulundurmak istiyor.

Yunanistanbasını, Beşiktaş'in Mitroglou'ya olan ilgisine yer verirken, yapılanhaberlerde 26 yaşıdaki oyuncunun önümüzdeki sezon siyah beyazlı formayıgiyme ihtimalinin yüksek olduğu vurgulanıyor. Fulham'ın 2 milyon eurokiralama bedeli ile transfere onay verebilecegini aktaran gazeteler,Dünya Kupası’ndan sonra bu transferin gerçekleşme ihtimalinin yüksekolduğuna dikkat çekiyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@