Siyah-beyazlılar, 18 yaşındaki milli oyuncuyu, “F.Bahçe para, G.Saray ise şöhret vadedebilir, bizde ise seni dünya tanır” diyerek ikna ediyor..

 Türk oyunculara güvenen ve bu sayede şampiyonluğu kucaklayan Beşiktaş'ta yeni hedef Emre Mor... Bir süredir genç yıldız için zemin yoklayan siyah-beyazlılarda ilk resmi hamle Gökhan Keskin tarafından Danimarka'da yapıldı. Farum şehrinde Nordsjaelland Başkanı Tom Vernon'la yemek yiyen Sportif Direktör Gökhan Keskin resmi teklifte bulundu. Vernon'un olumlu veya olumsuz cevap vermediği, fakat Danimarka'nın Başkanı'nın Keskin'in Orman adına yaptığı İstanbul'a davete hayır demediği bildirildi. Vernon'un 15 gün içinde İstanbul'da olacağı Emre'nin Beşiktaş'a transferinin sonlandırılacağı öğrenildi.

GENÇLER BİZİMLE PARLIYOR
Bu arada Emre Mor'un G.Saray ve Beşiktaş'tan teklif aldığı fakat özellikle Türkiye'deki yakınları vasıtasıyla yaptığı görüşmelerde Şenol Güneş faktörü nedeniyle siyahbeyazlılara daha yakın olduğu bildirildi. F.Bahçe'nin daha fazla para, G.Saray'ın ise daha fazla şöhret vadettiği Emre'ye siyah-beyazlıların; Oğuzhan, Kerim ve Cenk'in yaptığı patlamadan bahsederek, "Bize gelirsen seni dünya tanır" dedikleri öğrenildi.

MiLYON EURO VE SATIŞTAN % 25 PAY
Beşiktaş'ın Emre Mor için yaptığı 2 milyon euro bonservis bedeli ile bir sonraki satıştan yüzde 25 payın Nordsjaelland kulübü tarafından kabul edilebilir bulunduğu bildirildi. F.Bahçe'nin teklif ettiği 3.5 milyon euro'nun daha efektif olduğu fakat Emre'nin birkaç yıl sonra Beşiktaş'ın genç oyuncuyu iyi bir fiyata satmasıyla en az 2.5 milyon ile 3.5 milyon euro arasında bir rakamın yeniden kulübün kasasına girmesinin muhtemel olduğu hesaplandı..