Beşiktaş Kulübü Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse, erkek basketbol takımının ULEB Avrupa Kupası 2. tur P Grubu'nda CAI Zaragoza karşısında zorlu bir mücadele sonunda galibiyete ulaştığını ve gruptan çıktıklarını söyledi.

Beşiktaş Kulübü Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu ÜyesiHakan Özköse, erkek basketbol takımının ULEB Avrupa Kupası 2. tur PGrubu'nda CAI Zaragoza karşısında zorlu bir mücadele sonunda galibiyeteulaştığını ve gruptan çıktıklarını söyledi.

Özköse,  yaptığı açıklamada, Beşiktaş İntegral Forex'inİspanya'nın CAI Zaragoza takımı karşısında müthiş bir galibiyete imzaattığını belirterek, "Üst tura çıkan oyuncularımızı kutluyorum. Büyükmücadelenin neticesinde kazanılan galibiyet ve atladığımız tur, bütünBeşiktaşlılara armağanımızdır. Daha üst turlara çıkmak için elimizdengeleni yapacağız" dedi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Icrypex Litvanya deplasmanında mağlup oldu Beşiktaş Icrypex Litvanya deplasmanında mağlup oldu

Takımda son dönemde yaşanan düşüşün özellikle sakatlık vesonrasındaki yorgunluktan kaynaklandığını kaydeden siyah-beyazlı kulübünyöneticisi, "Bunun neticesinde düşüş yaşandı. Ama bu düşüşün geçiciolduğunu ve ivmenin tekrar yakalanacağını biliyorduk. Bu da oldu.Buckman da Trabzon maçıyla kadroya dönüyor. Takıma yine büyük güçkatacak" diye konuştu.

ULEB Avrupa Kupası'nda sahasındaki maçlarda istedikleri sonuçlarıalamamalarına rağmen, deplasmandaki galibiyetlerle gruplardançıktıklarıyla ilgili olarak da Hakan Özköse, "Beşiktaş zoru seviyor.Final maçında oyuncularımız sorumluluk alabiliyor. Bu durum takım içinçok önemli. Üstüne koyarak devam edeceğiz. Beko Basketbol Ligi'nde deplay-off'a girip iyi işler yapacağız" ifadelerini kullandı.