Beşiktaş Yönetimi Yarın Olağanüstü Toplanıyor

Başkan Fikret Orman, Torku Konyaspor karşısında alınan 1-0'lık yenilgi sonrası çılgına döndü, yarın yönetimi toplama kararı aldı.

GÜNDEM 19.05.2015 - 00:15 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, Torku Konyaspor karşısında alınan 1-0'lık yenilgi sonrası çılgına döndü, yönetici Mete Vardar'a talimat verdi. Peş peşe gelen Gaziantep ve Akhisar beraberliklerine rağmen, Ankara'da takımla birlikte olmayı tercih eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 90 dakika sonrası oldukça sinirliydi.

YARIN YÖNETİM TOPLANIYOR

İlk yarıda oynanan etkisiz oyunun ardından yönetici Mete Vardar'a bazı talimatlar vererek soyunma odasına gönderen Kartal'ın patronu, son düdüğün ardından da kritik bir karar aldı. Başkan Fikret Orman, yönetici Mete Vardar'a talimat vererek, yönetim kurulunun yarın kulüp binasında toplanması kararı aldı. Vardar, başkandan aldığı bilgiyi tüm idarecilere aktardı.

 

İLK TOPLANTI STADDA

 

Fikret Orman ayrıca Ankara'da bululan İkinci başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler Metin Albayrak, Deniz Atalay ve Mete Vardar'la da kısa bir durum değerlendirmesi yaptı.

Beşiktaş Yönetimi'nin yarın öğleden sonra Akaretler'deki kulüp binasında olağanüstü toplanması bekleniyor. Toplantının ana gündem maddelerinden birinin de Slaven Bilic'in yaptığı açıklamaların olması bekleniyor. Siyah-Beyazlı yönetim kurulunun alacağı kararlar merak konusu.