Beşiktaş, çalışmalarını sürdürdüğü önemli transferlerini açıklamak için gün sayıyor. Tosic ve Beck transferlerinin ardından sessizliğe bürünen Siyah-Beyazlılar, özellikle hücum hattındaki aday isimlerin transferinde imza aşamasına geldi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta kombine fiyatları belli oldu Beşiktaş'ta kombine fiyatları belli oldu
Chelsea'den Remy için temaslarını hızlandıran Siyah beyazlılar, Fransız golcüyü kiralamak istiyor. Chelsea'nin Remy için istediği satış opsiyonunu düşürmeye çalışan Beşiktaş yönetimi, bir yandan da Joel Campbell için Arsenal'le görüşmelerini sürdürüyor.
 
İngiliz ekibine 5 milyon Euro teklif eden Beşiktaş yönetiminin, Joel Campell ile de iletişim halinde olduğu ve Kosta Rikalı golcüyü ikna etmeye çalıştığı öğrenildi..
 
Dinamo Moskova'dan Dzsudzsak için de temaslarını hızlandıran siyah beyazlılar, Veli Kavlak'ın sakatlığını göz önünde bulundurarak, Bursaspor'dan Belluschi'yi de gündemine aldığı belirtildi. Yeşil beyazlıların opsiyon kullanarak sözleşme uzattığı Arjantinli oyuncunun kampa katılmadığı ve siyah beyazlılara gelmeye sıcak baktığı ifade edildi.
 
Şenol Güneş'in de geçtiğimiz sezon beraber çalıştığı ve performansından memnun kaldığı Belluschi'yi takımda görmek isterken Veli Kavlak'ın sakatlık durumunu da yakından takip ediyor. 
 
Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan siyah beyazlılar'ın sağlık kurulu başkanı Sarper Çetinkaya, Veli Kavlak'ın son durumuna ilişkin olarak " Veli, 1 yıl önce omzundan sakatlandı ve Almanya'da bir operasyon geçirdi. Oyuncu bize tedavilerden olumlu yanıt aldığını söyledi. 2-3 hafta sonra Veli'nin omzunu değerlendireceğiz. Veli kampta bizimle olmayacak ve tedavisine devam edecek. " ifadelerini kullandı. 
 
Ramon Motta, Tolga Zengin ve Atiba'nın durumlarıyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Çetinkaya, "Ramon Motta'nın sol kasığında bir yaralanması vardı ve tedavisi sürüyor. Oyuncu bütün antrenmanlara katıldı. Tedavi ve antrenmanı paralel bir şekilde yürütüyoruz. Tolga Zengin'in sağ omzunda zorlanmaya bağlı bir dejenerasyon var. 3 hafta önce bu aşınan bölgeye kendi kanından hücre enjeksiyonu yaptık. Rehabilitasyon ve kuvvet çalışmalarının ardından oyuncu sezona hazır bir şekilde başladı. Atıba'nın sağ kasığında geçen seneden zorlanmaya bağlı ağrıları var. Antrenmanın yarısından sonra çalışmalarını bireysel olarak sürdürüyor. Amacımız 4-5 günde takıma verebilmek" diye konuştu. 
 
LİGTV