Beşiktaş Voleybol Takımı'ndan Büyük Başarı

Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı tekrardan 1. Lige yükseldi.

19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı, play-off finalleri ikinci maçındaPalandöken Belediyesi'ni yendi ve Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi’neyükseldi.

Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu’nda oynanan mücadeleye Beşiktaş;Demirhan Durul, Mithat Uykan, Rıfat Erden Çevikel, Vasili Kurdziuk,İzzet Ünver ve Rıdvan Süheyl Üregül altısıyla başladı.

Mücadeleye iki ekip de tempolu başladı. Beşiktaş ilk teknik molaya8-6 önde girdi. Mola dönüşü oyunun kontrolünü eline alansiyah-beyazlılar, ikinci teknik molayı 16-9 önde tamamladı. Kalanbölümde üstünlüğünü sürdüren Beşiktaş seti 25-19 galip tamamladı(1-0).

İkinci sete etkili bir giriş yapan Beşiktaş skor üstünlüğünü elinegeçirdi ve teknik molaya 8-6 önde girdi. Mola dönüşü savunma ve hücumdahatalar yapan Siyah-Beyazlılar ikinci teknik molaya 15-16 geride girdi. Son bölümde toparlanan siyah-beyazlılar seti 25-22 galip tamamlamayı bildi(2-0).

Beşiktaş üçüncü sete hızlı başladı ve üst üste gelen sayılarla teknik molaya 8-4 galip gitti. Başarılı grafiğini mola sonrasıda sürdüren Beşiktaş ikinci teknik molaya 16-12 önde girdi. Kalanbölümde rahat bir oyun ortaya koyan Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı seti25-20 maçı 3-0 galip tamamladı.

Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı, bu galibiyetle play-off finallerininbitimine bir maç kalan Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi’ne yükselmeyigarantiledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@