Yeni sezonun kombinelerini 37 milyona satan Beşiktaş yönetimi, Arena’daki 3 maçta da 40 milyon lirayı kasasına koydu. Yarınki şampiyonluk kutlaması ve loca satışı da eklendiğinde kulübün 1 aydaki kazancı 100 milyon liranın üzerine çıktı...

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş-Konyaspor maçının VAR hakemi açıklandı Beşiktaş-Konyaspor maçının VAR hakemi açıklandı
 Beşiktaş çok bekledi ama beklediğine değdi... Siyah-Beyazlılar, 10 Nisan'da açılışı yapılan Vodafone Arena'da adeta para bastı. 1 aylık süre içinde kulübün kasasına giren para 100 milyonun üzerine çıkmış durumda.
Stadın açılmasına kısa bir süre kala yeni sezonun kombinelerini satışa çıkaran Beşiktaş yönetimi tam 27 bin kombine satarak 37 milyon lira gelir elde etti. Siyah-Beyazlılar asıl kazancı ise bu sezon Vodafone Arena'da oynadığı maçlardan elde etti. Bursaspor, Kayserispor ve Osmanlıspor maçları için 3'lü ve tekli bilet satışı yapan Beşiktaş'ın kasasına giren para 40 milyon lira oldu. Ayrıca Vodafone Arena'nın açılışıyla birlikte Kartal Yuvası gelirleri tavan yaptı.

YÖNETİM ARTIK ÖNÜNÜ RAHAT GÖRÜYOR
Sadece Osmanlıspor maçında forma ürün satışlarından 4 milyon lira gelir elde eden Siyah- Beyazlılar, 1 ay içinde yaklaşık 10 milyon liralık satış yaptı. Tüm bu gelirlere loca satışı da eklendiğinde toplam rakam 100 milyon lirayı geçiyor. Yıllardır büyük bir ekonomik darboğaz içinde olan yönetim, Vodafone Arena'nın açılmasıyla birlikte artık önünü çok daha rahat görmeye başladı.

KONYASPOR MAÇI 500 LİRA
Konyaspor yönetimi şok bir uygulamaya gitti. Yeşil-Beyazlı kulüp, Beşiktaşlı taraftarlar için ayrılan biletlerin fiyatlarını 355 ve 500 lira olarak belirledi...