Beşiktaş Kulübü, başkan Ahmet Nur Çebi'nin Dimagoj Vida'yı Trabzonspor'a önderdiği ancak Bordo-mavili kulübün sıcak bakmadığı yönündeki haberi yalanladı. Öte yandan Trabzonspor Kulübü de aynı habere ilişkin açıklama yaptı.

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şu şekilde:

Futbol A Takımımızın oyuncusu Domagoj Vida’yı Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonspor’a kiralayabileceklerini dile getirdiğini ancak Trabzonspor’un bu transfere sıcak bakmadığı şeklinde imzasız yayımlanan Haber tamamen hayal ürünüdür. Belli çevreler tarafından kasıtlı ve art niyetle yapıldığını düşündüğümüz bu haberin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Öte yandan Kulübümüz ile Domagoj Vida arasında görüşmeler devam etmektedir.

Camiamızdan ve taraftarlarımızdan, kurumsal iletişim araçlarımızdan bir açıklama yapılmadıkça, bu ve benzeri sözde haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

Trabzonspor'dan yapılan açıklama ise şu şekilde:

Gözden kaçırmayın

"2-0 öne geçmemiz bizi çok rahatlattı" "2-0 öne geçmemiz bizi çok rahatlattı"

Bugün çeşitli basın yayın organlarında yer alan ve kulübümüzün Beşiktaş JK’nın oyuncusu Domagoj Vida ile ilgilendiğine dair haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu’nun Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi'yle konuya ilişkin herhangi bir görüşmesi olmamıştır. (HÜRRİYET)