Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Emre Mor savaşı!

Beşiktaş ve Fenerbahçe, A Milli Takım'daki ilk maçında parlayan genç yetenek Emre Mor için transfer savaşına girdi.

GÜNDEM 31.05.2016 - 09:33 21.04.2021 - 23:56 Kartal Bakışı
 Beşiktaş ve Fenerbahçe, son günlerde yıldızı parlayan genç yetenek Emre Mor için ataklarını sürdürüyor.
Henüz lig bitmeden oyuncunun menajeri ile temasa geçen ve transferi bitirme aşamasına gelen Siyah Beyazlılar, aradan geçen birkaç hafta içinde genç oyuncunun yıldızının parlamasıyla zor bir süreç yaşamaya başladı.
A Milli Takım'a seçilen Emre Mor için bugün bir görüşme daha gerçekleştiren Beşiktaş yönetimi, teklifini yükseltti. Emre Mor için kulübü Nordsjaelland'a 4 milyon Euro ve sonraki satıştan yüzde 50 pay teklif eden Siyah-beyazlılar, futbolcunun menajeri ile bugün yeni bir görüşme gerçekleştirdi.
BEŞİKTAŞ MENAJERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre; Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak ile Emre'nin menajeri Muzzi Özcan arasında gerçekleşen görüşmenin oldukça olumlu geçtiği öğrenildi. Emre Mor'u iki yıldır takip eden Beşiktaş'ın, bu transferde ısrarcı olduğunu Muzzi Özcan'a ileten Albayrak'ın, Beşiktaş olarak gerekli tüm şartları zorlayacaklarını ve kendilerine son söz hakkı verilmeden hiçbir takıma imza atmamaları konusunda söz aldığı bilgisine ulaşıldı.

FİKRET ORMAN: "BU TİP ŞEYLER KONUŞULMAZ, YAPILIR"
Bursa'da Kartal Yuvası Mağazası'nın açılışında bazı taraftarlar, Fikret Orman'a genç futbolcu Emre Mor'un transfer edilmesi ile ilgili tezahüratlar yaptı. Gazetecilerin, "Taraftarlar Emre Mor'u istiyor bu konuda bir girişiminiz olacak mı?" sorusuna Orman, "Bu tür şeyler konuşulmaz yapılır, yaparsak konuşuruz" dedi.
FENERBAHÇE DE GİRİŞİMLERİ SÜRDÜRÜYOR
Bu arada Fenerbahçe'nin genç oyuncu için yapılan ilk temaslar olumlu sonuç verdi.
Fenerbahçe transfer komitesi önümüzdeki günlerde Emre Mor'un kulübü Nordsjaelland ile anlaşma zemini arayacak. Danimarkalı yetkililerle bonservis görüşmeleri sonuçlandığı takdirde Emre Mor Fenerbahçe'ye imza atacak.
Öte yandan Emre Mor'un formasını giydiği Nordsjaelland kulübünün İngiliz sahibinin, genç yıldızın Avrupa Şampiyonası'na katılması halinde değerinin daha da yükseleceğini söyleyerek, gelen teklifleri şimdilik ağırdan aldığı bildirildi.
DHA

Gelişmelerden Haberdar Olun

@