Süper Lig'de liderlik yarışı veren Beşiktaş ile Fenerbahçe transferde de kıyasıya bir yarış içerisine girdi.
İtalyan basınında yer alan haberlere göre iki dev kulüp, Juventus'ta bu sezon forma şansı bulamayan tecrübeli savunma oyuncusu Martin Caceres'i kadrosuna katmak için uğraş veriyor.

Sakatlıklar ve formsuzluk nedeniyle bu sezon yalnızca 3 maça çıkabilen Uruguaylı yıldızın sezon sonunda Juventus ile sözleşmesinin sona ereceğinin hatılatıldığı haberde bu durumu fırsata çevirmek isteyen Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin transfer için Juventus'un kapısını çaldığı belirtildi.

FENERBAHÇE İLE İLK GÖRÜŞME VE 3 MİLYON AVRO

Savunmaya takviye isteyen Vitor Pereira'nın raporu doğrultusunda harekete geçen Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo'nun Juventus ile ilk resmi teması yaptığının vurgulandığı haberde Juventus'un sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan oyuncusunun Ocak bonservisi için kapıyı 3 milyon avrodan açtığı belirtildi. Beşiktaş'ın da kısa süre sonra resmi girişimi yapacağı kaydedildi.

MILAN DA YARIŞIN İÇERİSİNDE

Serie A'da kötü günler geçiren Milan'ın da 28 yaşındaki Caceres için girişimde bulunacağı gelen haberler arasında. Bir başka İtalyan kaynakta yer alan haberde Milan ve Fenerbahçe'nin Caceres transferinde Beşiktaş'tan daha önde olduğu belirtildi.