Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, siyah-beyazlı takımdaki transfer çalışmalarıyla ilgili konuştu.

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, siyah-beyazlı takımdaki transfer çalışmaları ve gündem ile ilgili önemli konular hakkında konuştu. 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Tayfur ve Tayyip Talha ile ilgileniyor Beşiktaş Tayfur ve Tayyip Talha ile ilgileniyor

"Pinto, Lines ve Pavel Kaderabek..."

Sezon başından itibaren sağ bekte kendi mevkisi orta saha olan Necip Uysal ve eleştirilen Serdar Kurtuluş’un çare olamaması Beşiktaş’ı bu mevki için oyuncu arayışına itti. Bir çok yabancı futbolcunun ismi geçerken Beşiktaş basın sözcüsü Metin Albayrak ‘’Pinto, Linnes ve Pavel Kadarabek ile görüşülüyor. Şu anda tek bir isim ön plana çıkmış değil. Bu saydığımız isimlerden biri olabilir’’ dedi.

Beşiktaş’ta transfer hareketliliğinin sadece transfer döneminde olmadığını belirten Albayrak ‘’Beşiktaş’ta bir transfer ekibi var. Bu ekip Türkiye ve Dünya’yı izliyor. Önümüze çıkan fırsatlar Beşiktaş’ın menfaatleri doğrultusunda değerlendirilebilir ve değerlendiriliyor da. Devre arasında uygun bir fırsat olursa tabi ki değerlendiririz’’ ifadelerini kullandı.

"Önemli olan Türk futbolunun yükselmesi"

Türkiye Futbol Federasyonu’nun hakemlere küfür tehdit gibi durumlarda maçı tatil etme yetkisini veren Futbol Disiplin Talimatı değişikliğini yorumlayan Albayrak, ‘’Sadece bu konu için değil genel olarak söylemiyorum. Önemli olan Türk futbolunun en tepeye çıkmasıdır. Ne kadar yukarı çıkarsa bizler de bunun bir parçası olacağız. Türk futbolu yukarı taşıyacak her kuralın yaptırımın yanında oluruz’’ diyerek sözlerine son noktayı koydu.