"Beşiktaş taraftarının önünde oynamak istiyorum"

Victor valdes'le anlaştığı iddia edilen Beşiktaş'ın bir diğer Manchester United'lı kaleci Lindegaard'la da ilgilendiği belirtilirken, oyuncunun menajeri Fanatik'e konuştu ve "Beşiktaş taraftarının şöhretini biliyoruz. Lindegaard bana, "Beşiktaş'ın ye

GÜNDEM 26.08.2015 - 17:49 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
 Beşiktaş kaleci arayışlarına devam ederken, Lindegaard cephesinden mesaj geldi.

"O taraftarın şöhretini biliyoruz"

Lindegaard'ın Danimarkalı menajeri Mads Winther, FANATİK'e yaptığı açıklamada, "Lindegaard Manchester United!'dan ayrılmayı düşünüyor. Oynayabileceği bir yere gitmek istiyor. Türkiye ve Beşiktaş'ı yakından tanıyoruz. Beşiktaş seyircisinin şöhretini biliyoruz. Yeni statları inşaat halinde ve bitmek üzere... Lindegaard bana 'O statta oynamak, o seyircinin önünde şampiyon olmak, kupalar kaldırmak istiyorum.' dedi." açıklamasını yaptı.

Bonservis yok

Lindegaard'ın bonservissiz ve pahalı olmayan bir oyuncu olduğunu belirten Winther, "Slaven Bilic'in takımı West Ham United da bizimle temasa geçti ancak Lindegaard şu an sadece Beşiktaş'ı düşünüyor" dedi.

Van Gaal ikisini de Manchester'da bıraktı


Öte yandan Manchester United'ın Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam play off rövanş maçındaki Brugge maçı için takım Belçika'ya giderken Hollandalı teknik adam Louis Van Gaal, Valdes ve Lindegaard'ı kadroya almadı ve İngiltere'de bıraktı.

Hakan Ateşler / Fanatik.com.tr

Gelişmelerden Haberdar Olun

@