Beşiktaş taraftarı TT Arena'ya girmenin yolunu buldu!

Beşiktaşlı taraftarların, pazar günkü derbiye tarihi bir sızma operasyonu yapmak için kolları sıvadığı ortaya çıktı! BJK Passolig Kart’ı bulunmayan büyük bir grup, Galatasaray Passolig Kart çıkartarak TT Arena’da yerlerini almayı planlıyor. Sarı-Kırm

GÜNDEM 03.05.2016 - 14:03 21.04.2021 - 23:56 Kartal Bakışı
 Spor Toto Süper Lig’de pazar günü Galatasaray’a konuk olacak Beşiktaş'ta tarafrtarlar, tarihi bir operasyona imza atmaya hazırlanıyor...
İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu’nun sezon başında verdiği karar doğrultusunda derbi maçlarda rakip takımların statlarına gidemeyen Beşiktaşlı taraftarların, ligde adım adım şampiyonluğa giden Kara Kartal’ı yalnız bırakmamak için TT Arena’ya hazırladıkları planla sızmayı hedeflediği ortaya çıktı! 

Galatasaray'ın ligde şampiyonluk yolunda havluyu erken atması sebebiyle iç sahadaki maçlarını az sayıda taraftar önünde oynadığını göz önünde bulunduran büyük bir Siyah-Beyazlı grubun, taraftar forumlarında örgütlenip Galatasaray Passolig Kartı çıkartarak derbide yerlerini almayı hedefledikleri öğrenildi.

Kartlara başvurular başladı

Galatasaray Yönetimi’nden dün yapılan açıklamada derbi mücadelesi biletlerinin, 50 TL ile 400 TL arasında satışa sunulacağının belli olmasının ardından planlarını devreye sokan BJK Passolig Kart sahibi olmayan Beşiktaşlılar’ın, Galatasaray Passolig Kart için şimdiden başvuruda bulunmaya başladıkları bildirildi. 319 bin BJK Passolig Kart’lı futbolseverin yer alamayacağı bu plana, maç öncesinde katılımın artması bekleniyor.

Galatasaray kombinelerine hücum!

Sezon başında yaklaşık 35 bin kombine sattığını açıklayan Sarı-Kırmızılılar’da, ligde kalan haftalarda olduğu gibi derbiye de bu gruptan tam katılım beklenmiyor. Bu durumu da göz önünde bulunduran Siyah-Beyazlılar’ın, bilet bulamamaları halinde internet üzerinden satışa çıkacak Galatasaraylı taraftarların kombinelerine de şimdiden hücum edeceği öğrenildi. Bu planın gerçekleşmesi halinde pazar günü Türk Telekom Arena’da, “Beşiktaş” tezahüratları da yükselecek.



FANATİK

Gelişmelerden Haberdar Olun

@