Beşiktaş takası resmen açıkladı!

Beşiktaş, Hannover'den stoper Marcelo'nun sezon sonuna kadar bedelsiz olarak kadroya katıldığını ve karşılığında da yine bedelsiz olarak Milosevic'in Alman kulübüne gönderildiğini açıkladı.

FUTBOL 01.02.2016 - 17:26 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
İŞTE BEŞİKTAŞ'IN YAPTIĞI AÇIKLAMA...

"Marcelo Antonio Guedes Filho'nun 2015-2016 sezonu sonuna kadar kiralanması konusunda Hannover 96 ile anlaşmaya varılmıştır. Hannover 96 Kulübüne kiralama bedeli ödenmeyecek olup, profesyonel futbol takımımız oyuncusu Alexandre Milosevic 2015-2016 sezonu sonuna kadar Hannover 96 kulübüne bedelsiz olarak kiralanmıştır."

MARCELO GUEDES KAÇ YAŞINDA, HANGİ MEVKİDE OYNUYOR? 

Şu ana kadar bonservisi için 6.55 milyon euro ödenen Marcelo, özellikle PSV'de forma giydiği dönemdeki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. 28 yaşında olan Marcelo, stoper bölgesinde forma giyiyor."BEŞİKTAŞ'IN BÜYÜK BİR KULÜP OLDUĞUNU BİLİYORDUM"

Beşiktaş'ın yeni stoperi Marcelo, transferin resmileşmesinin ardından ilk açıklamalarını BJK TV'ye verdi. İşte Marcelo'nun sözleri...

“Beni burada güzelce karşıladığınız için hepinize teşekkür ederim. İlk duygularım çok yoğun. Beşiktaş’ta olmaktan ötürü çok mutluyum. Transfer süreci çok hızlı gelişti. Maçtan eve döndüğüm bir vakitte menejerlerim bana ulaştı ve teklifi iletti. Olaylar çok çabuk gelişti. Ama en önemlisi, ben ve ailem bu transferden ötürü çok mutluyuz. Beşiktaş ile ilgim daha önceden vardı. Beşiktaş’ın büyük bir kulüp olduğunu biliyordum. Büyük bir kulüpten teklif gelince karar vermek kolaylaşıyor."