Beşiktaş şampiyonluğa kilitlendi

Beşiktaş’ta tüm planlar şampiyonluk için... Teknik heyet ve yönetimin aldığı kararla futbolcular artık idmanlardan sonra tesislerde daha çok zaman harcayacak. Antrenman sonrası birlikte yemek yiyecek olan Siyah-Beyazlılar, çeşitli aktivitelerle de eğ

FUTBOL 12.04.2018 - 10:12 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Şampiyonluğa kenetlenen takımda başkan Fikret Orman salı günü olduğu gibi dün de Ümraniye’ye giderek teknik heyet ve futbolcularla vakit geçirirken, takımın artık tesislerde daha çok vakit geçirmesi konusunda karar alındı. Öyle ki, daha önce idmanlardan sonra tesislerden ayrılan futbolcular artık daha geç saatlere kalacak ve burada birlikte vakit geçirecek. Antrenman sonrası birlikte yemek yiyecek olan Siyah-Beyazlılar, çeşitli aktivitelerle de eğlenceli zaman geçirecek.

‘ŞAMPİYONLUK İÇİN ÖNEMLİ’ 

Başkan Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş’in birlikte böyle bir karar aldığı öğrenildi. Güneş’in bu konu ile ilgili oyunculara yaptığı açıklamada, “Takımımız zaten birbirleriyle iyi ilişki içinde bulunan insanlardan kurulu. Ancak bunu daha da pekiştirmek ve birlikte daha fazla vakit geçirmek adına böyle bir karar aldık. Şampiyonluk yolu birlik ve beraberlikten geçer. Aile ortamını korumamız gerekiyor” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Yolculuk bugün Beşiktaş, Akhisar ile yarın deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti. Siyah-Beyazlılar, kondisyon ve taktik çalıştı. Kartal, hazırlıklarını bugün yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve daha sonra özel uçakla İzmir’e, ardından kara yolu ile Manisa’ya giderek kampa girecek.

MEDEL IN, ATIBA OUT

Göztepe maçında orta sahadaki cezalı oyuncuların fazlalığı nedeniyle Medel ve Necip ikilisine görev veren teknik direktör Şenol Güneş, bu iki oyuncusunun performansından çok memnun kaldı. Bu hafta Akhisar ile deplasmanda karşılaşacak olan Güneş, Medel’e yine ilk 11’de şans vereceği yanında da Oğuzhan’ı oynatmayı düşündüğü öğrenildi. Tecrübeli teknik adam Atiba’yı yedek kulübesinde oturtacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@