Beşiktaş yönetimi devre arasında radikal transfer hamleleri yapmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki sezonun takımını devre arasında yapacağı transferlerle temellendirmek isteyen Beşiktaş'ta performansa göre bazı isimlerle yollar ayrılacak.

Milliyet gazetesinde yer alan haberde Beşiktaş yönetiminin transfer için radikal kararlar alabileceği iddia edildi. Gazetede yer iddiaya göre; Siyah Beyazlı takımda transfer hareketliliği başlayacak. Sezona kötü başlayan fakat özellikle son maçlarda ardı ardına alınan kötü sonuçlar, Beşiktaş Yönetimi’ni transfer konusunda daha radikal kararlar almaya itebilir.

Gözden kaçırmayın

Şenol Güneş'ten maç öncesinde Abouakar sözleri Şenol Güneş'ten maç öncesinde Abouakar sözleri

Haber şöyle devam ediyor; Forvet dışında sağ beke oyuncu bakan siyah-beyazlılar, kötü gidişatın devam etmesi halinde, transferde daha farklı strateji izleyebilir. 2 iyi oyuncu alıp, bunun karşılığında da 2 futbolcusunu göndermeyi planlayan siyah-beyazlı yönetim, performansa göre daha fazla isimle de yollarını ayırabilir. 

Özellikle orta sahadaki sayısal fazlalık nedeniyle, bu bölgeyi boşaltmak isteyen yönetimin, mutsuz oyuncularla yola devam etmeye sıcak bakmadığı da bildirildi. Ayrılmak isteyen futbolcuyu zorla tutmak istemeyen Beşiktaş Yönetimi, bir dahaki senenin takımının temellerini de devre arasında atmayı planlıyor.