Beşiktaş Ozan Tufan defterini kapattı

Beşiktaş, hafta başında Bursaspor'la transferi için 7 milyon Euro'ya anlaştığı Ozan Tufan'dan vazgeçti. Siyah-beyazlıların kararında son iki günde yaşanan gelişmeler etkili oldu.

GÜNDEM 12.08.2015 - 17:13 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş, hafta başında Bursaspor'a transferi için 7 milyon Euro önerdiği ve büyük oranda anlaştığı Ozan Tufan transferinden vazgeçti. Siyah-beyazlıların kararında yeşil beyazlıların başkanı Recep Bölükbaşı ve teknik direktör Şenoş Güneş'in karşıklı açıklamalarının transferi çıkmaza sokması etkili oldu.

Yaşanan bu durum sonrası başkan Bölükbaşı oyuncularını Beşiktaş'a vermeyi düşünmediklerini ve diğer teklifleri değerlendireceklerini ifade ederken, siyah-beyazlılar da Ozan Tufan defterini kapattı.

ROTA GÖKHAN İNLER

Kadrosuna bir orta saha oyuncusu katmak isteyen Beşiktaş'ın tek hedefi Gökhan İnler kaldı. Napoli ile bir süredir süren temasları Ozan transferi nedeniyle askıya alan yönetim, İtalyan ekibi ile yeniden masaya oturacak. Napoli 31 yaşındaki oyuncu için 4 milyon Euro'luk bonservis bedelinde ısrar ediyor. Farklı kulüpler ile de görüşen İtalyan ekibi, bu rakamda indirime gitmeye yanaşmıyor. Bir hafta içinde transferi tamamlamaya çalışacak olan siyah beyazlı yetkililer haftasonu İtalya'ya giderek görüşmeleri hızlandırmayı planlıyor.

 

 NTV Spor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@