Beşiktaş Onu İstiyor!

Yönetim, Lyon’un stoperi Bakary Kone’yi yine gündemine aldı. Beşiktaş bir yıl daha sözleşmesi bulunan oyuncu için bonservis ücreti ödemek istemiyor

GÜNDEM 20.06.2015 - 04:31 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Tomas Sivok’un ayrılmasından sonra birçok stoperle görüşen Beşiktaş Yönetimi, gündemine yine Lyon’da oynayan Bakary Kone’yi aldı.
İzleme Komitesi’nin, Samet Aybaba döneminde de önerdiği ayrıca Önder Özen’in de daha önce seyrettiği isimlerden biri olan Burkina Fasolu savunmacı için, Beşiktaş Yönetimi menajerleriyle temasa geçti.

 


Lyon ile bir yıllık daha sözleşmesi olan Kone’yi bonservis bedeli ödemeden transfer etmeye çalışan siyah - beyazlı yönetim, Teknik Direktör Şenol Güneş’in de onay verdiği 27 yaşındaki stoperle ilgili tüm şartları zorluyor. Kone’nin de Türkiye’ye gelmeye sıcak baktığı, birkaç gün içinde somut adımların atılabileceği kaydedildi.Sağ bek çabası


Bu arada sağ bek için Liverpoollu Glen Johnson’dan sonra Juventuslu Isla’yı gündemine alan Beşiktaş, bu iki oyuncudan birini transfer etmeye çalışacak. Öte yandan yönetim menajerler tarafından önerilen Lorient’te oynayan sağ bek Gassama’yı ise veto etti.

 

MİLLİYET