Transferdeki çalışmalarını Rosier ve Ghezzal üzerine yoğunlaştıran Beşiktaş Yönetimi, forvet tercihini ise Real Sociedad’ta oynayan Willian Jose’den yana kullanmak istiyor. Bu konuda iki kulüp arasında anlaşma sağlanamazken, Kartal, bir teklif daha yapacak.

İspanyol kulübü, Brezilyalı golcüyü, yüksek bir bedel karşılığında kiralık vermek isterken, siyah - beyazlı yönetim ise herhangi bir bedel ödemeden oyuncuyu transfer etmek istedi. Ancak Real Sociedad bu öneriyi kabul etmedi. Transferdeki bu tıkanıklığı aşmak isteyen siyah-beyazlıların, düşük bir kiralama bedeli sunacağı ve İspanyol kulübünün nabzını tekrar yoklayacağı dile getirildi.

Bir yandan Willian ile anlaşmaya yaklaşmak isteyen Beşiktaş, diğer yandan da Middlesbrough forması giyen Chuba Akpom için temaslarını sürdürüyor. Diego Costa ismini de gündemde tutmaya devam eden Kartal’ın iki golcü transfer etmesi bekleniyor.

Larin için gelmesi muhtemel teklifleri de bekleyen yönetim, ikinci golcü için Kanadalı oyuncunun satılması halinde düğmeye basacak. (MİLLİYET)