Nicolas N’koulo Beşiktaş’a doğru. Savunma bölgesini güçlendirmek isteyen Beşiktaş, menajeri aracılığıyla Nicolas N’kolua’ya teklifte bulundu.

 Beşiktaş yeni sezonda savunmayı güçlendirmek için girişimlerine hız verdi. Siyah-Beyazlı yönetim hedefindeki ilk isim olan Nicolas Nkoulou’yu bitirmek için yıldız oyuncunun menajeriyle pazarlığını sürdürüyor.

Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları Marsilya ile mukavelesi sona eren Kamerunlu stoper ve menajeriyle bir görüşme gerçekleştirdi. Torunoğulları’nın Marsilya ile yeni sözleşme imzalamayan 26 yaşındaki futbolcuya 3 yıllık kontrat önerdiği öne sürüldü.

Beşiktaş’a yeşil ışık yakan Kamerunlu star ise 4 milyon euro imza parası ve yıllık 2.5 milyon euro istedi. Yönetimin istenilen yıllık ücreti ve imza parasını yüksek bulduğu öne sürüldü.

MEVKİLERİN ALTERNATİFİ BELLİ

Beşiktaş Nicolas N’Koulou’da son dakika pürüzü yaşarsa Martin Skrtel ve Serdar Aziz’e yönelecek. Yönetim sağ bek için Gökhan Gönül olmazsa M. City’li Kolarov ve Emanuel Mas’ı sıcak tutuyor. Kartal orta saha için Kasımpaşa ile mukavelesi biten Scarione ile büyük ölçüde anlaştı. Yönetim Gomez’in alternatifi olarak Falcao, Loic Remy ve Eto’o’yu transfer listesine ekledi. TAKVİM