Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası final etabı İstanbul Tozkoparan Spor Salonu’nda yapıldı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş ayrılıkları resmen açıkladı Beşiktaş ayrılıkları resmen açıkladı

Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası final etabı İstanbul Tozkoparan Spor Salonu’nda yapıldı.

Antrenörlüğünü Sabahattin Sabrioğlu’nun yaptığı; Abdullah Talha Yeğinler, İbrahim Gündüz, Ziver Gündüz ve Hüseyin Gazi Yılmaz’dan oluşan Beşiktaş Masa Tenisi Takımı, Fenerbahçe ile oynadığı ilk maçı 4-3 kazandı. İkinci maçta rakibine 4-1 mağlup olan siyah-beyazlılar, puan farkıyla Türkiye Şampiyonu oldu.

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan ile birlikte kupasını alan siyah-beyazlılar büyük sevinç yaşadı.

BJK TV’nin sorularını yanıtlayan Erdal Karacan, “2017-2018 sezonunda şampiyon olan takımımız, camiamıza büyük mutluluk vermiştir. Bu ilk şampiyonluğumuz, umarım bunun devamı gelecektir. Tamamiyle kendi çocuklarımızdan oluşan takımımızın kazandığı bu başarı bizim için çok önemlidir. Önümüzdeki hafta da Türkiye Kupası maçı var, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kazanacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Antrenörümüz Sabahattin Sabrioğlu ise 2003 yılında kurulan Beşiktaş Masa Tenisi Takımı’nın tarihinde bir ilk yaşadığını belirterek, şunları söyledi: “Başkanımız Fikret Orman’a ve tüm yönetim kurulu üyelerimize destekleri için teşekkür ederim. Tüm camiamıza bu şampiyonluk hayırlı olsun. İyi bir takım kurduk, 2020 Olimpiyatlarında da çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Önümüzdeki hafta Türkiye Kupası maçımız var, eksiklerimizi tamamlayacağız. Bu şampiyonluk çok anlamlı oldu.”

Bjk.com.tr