Hakemler adam olacaklar!

Güven Taner: Her türlü hakem hatasında büyükler kayrılıyor diye büyüklerle küçükler karşı karşıya getirilmemeli!) Hıncal Uluç: Çünkü her zaman büyükler kayrılıyor, gelsinler karşı karşıya! Hiç itirazım yok. (Güven Taner: Bu ülkenin barışa ihtiyacı var!) Barış üç kulübün 15 kulübü ezmesiyle olmaz! Barış o maçı yöneten hakemlerin herkese eşit davranmasıyla olur.
Hakemlerin nazarında F.Bahçe'ye göre Beşiktaş da küçük... Ezecekler sizi ve şampiyon olamayacaksın. Niye Oğuzhan'a faul yapan adamların atılmadığını zannediyorsun sen? Bu hafta Fener maçında Kjaer niye atılmadı? Haftaya G.Saray maçı var da ondan! F.Bahçe, Beşiktaş maçı öncesi 5 tane sarı kart ceza sınırındaki futbolcusuyla maça başlayıp 5'te sıfır ile çıktı.
Galatasaray 1 sarı kart sınırında oyuncusu varken Olcan'a 'tak' diye kart çıktı. Olcan'a çıkan kart doğru, itirazım yok. Ben verilmeyen kartların hesabını soruyorum şimdi;
G.Saray'a Fener maçı öncesinde 'küt' diye kart çıkarıyorsun da Beşiktaş maçında kart sınırındaki 5 Fenerli'ye niye çıkarmıyorsun?
O maçta en az 15 kartlık pozisyon göstereyim mi size? Hatta Aziz Yıldırım soyunma odasına girip "Kart göreceksiniz dikkat edin" diye uyarmadı mı?
Hakemler kayırıyorlar! Büyükler kayrılıyor.
Herkesi sırasıyla kayırıyorlar. Başakşehir de Osmanlıspor'a karşı kayrılıyor. Maç Ankara'da olsa Osmanlıspor kayırılırdı!
Hakemlere ses çıkarmayıp buna razı olacağız.
O zaman ligin de çizelgesi belli. Niye o zaman bu programı (90'a) yapıyoruz?
Bu hakemler adam olacaklar!
Ya olacaklar ya olacaklar!
Fenerbahçe-Kayseri maçı bitmiş hakem futbolcu tebrik ederken belli ki futbolcu tepki gösteriyor. Hakem sarı kart çıkarıyor sonra giden futbolcuyu takip ediyor. Sonra kırmızıyı çıkarıyor. Rıdvan Dilmen'den beklerdim ki gene aynı şeyi söylesin: "Fırat Aydınus görme, dön arkanı git..." Maç oynanırken dön arkanı git diyen Rıdvan Dilmen ve onun gibiler maç bittikten sonra kırmızı çıkaran hakeme bir laf etmediler!