Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde Liverpool ile oynayacağı mücadelenin hazırlıklarını sürdürdü.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü

Beşiktaş, Başkan Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyelerinin izlediği antrenmanla Liverpool maçı hazırlıklarına devam etti.

Siyah-beyazlıların çalışmasını Başkan Fikret Orman ile İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkan Ahmet Nur Çebi, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak ve Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Mete Vardar izlediler.

Basına kapalı yapılan antrenman 1.5 saat sürdü.

Antrenmana tedavilerine devam edilen Alexander Milosevic, Demba Ba, sağ kasığında zorlama olan Ersan Gülüm ile tedavi sonrası bireysel çalışan Gökhan Töre, İsmail Köybaşı, Tolga Zengin ve Cenk Tosun katılmadı. Mustafa Pektemek takımla birlikte çalıştı.

Teknik Direktör Slaven Bilic yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman takım halinde yapılan ısınma koşusu ile başladı. Koşu sonrası pas çalışması ve dar alanda kontrol pas çalışması yapıldı. 2 grup halinde kanat organizasyonları ve duran top çalışması sonrası antrenman tam sahada yapılan çift kale taktik maçI ile sona erdi.

Beşiktaş, hazırlıklarını yarın(25 Şubat) saat 17.00’de basına 15 dakikası açık yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 16.00’da Teknik Direktör Slaven Bilic basın toplantısı yapacak.