Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'daki Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Orman, altyapıdan oyuncu yetişmesi için bir futbol kulübü satın alacaklarını söyledi.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'daki Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Orman, altyapıdan oyuncu gelmediğini ve bunu sağlamak için bir futbol kulübü alacaklarını söylerken, teknik direktör Şenol Güneş'le yola devam etmek istediklerini belirtti. 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş - Sampdoria maçının tarihi açıklandı Beşiktaş - Sampdoria maçının tarihi açıklandı

Fikret Orman'ın açıklamaları şu şekilde:

Şenol Güneş'le yolumuza devam etmek istiyoruz. Gelecek sezon altyapı çalışmalarına daha çok önem vereceğiz. Yeni bir tesis yatırımı yapacağız.Altyapıdan oyuncu çıkaramıyoruz. Her sene 6-7 milyon dolar harcıyoruz ancak yeni oyuncu gelmiyor. En sonunda bu çocukları da kaybediyoruz. Bundan dolayı altyapı için bir futbol takımı satın alacağız. Altyapı ekiplerimizin hepsini Ümraniye'deki tesisimizde toplayacağız.Minik takımları Fulya'da bırakacağız. 

Kıskançlık üzerine yapılan dedikodular beni çok üzüyor. Beşiktaş artık yalanlar üzerine kurulu bir kulüp değildir. Kimse Beşiktaş'ın mutsuzluğu üzerine planlar yapmasın.

Bir yandan yatırım yapmak, bir yandan kulübü büyültmek, bir yandan transfer yapmak... Hepsi bir anda zor oluyor.

O kulüp Kocaeli Birlikspor  

Fikret Orman'ın alacağız dediği kulübü Fanatik açıklıyor. Siyah-beyazlı yönetim TFF 2. Lig Beyaz Grup'u normal sezonda 56 puanla 4. sırada bitiren Kocaeli Birlikspor. Fatih Akyel'in teknik direktörlüğünü yaptığı Kocaeli birlikspor 2. Lig'de play-off hakkı oynamaya hak kazandı.

Kaynak: Fanatik