Beşiktaş, Gaziantepspor'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Karcemarskas'a talip oldu.

 Gaziantepspor ile bugün son maçına çıkacak olan Karcemarskas’a Antalyaspor ve Fenerbahçe’nin ardından Beşiktaş’ında talip olduğu öğrenildi.

TEKLiFE SICAK BAKTI MUHTEMELEN BEŞiKTAŞ

Gaziantepspor’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Karcemarskas’ın önümüzdeki sezondan itibaren Beşiktaş’ta forma giyebileceği öğrenildi. Antalyaspor ile anlaştığı yönünde iddia edilen haberlerin resmi ağızdan yapılan bir açıklama olmamasıyla birlikte böyle bir durumun henüz söz konusu olmadığı öğrenilirken Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olması ve Boyko’nun takımdan ayrılma ihtimalinin bulunması sebebiyle siyah-beyazlı kulübün Karcemarskas ile bir görüşme gerçekleştirdiği bildirildi.

ŞAMPiYONLAR LiGi KARCE’Yi CEZBETTi...

Başarılı kaleci Karcemarskas ile görüşen Beşiktaş ilk etapta bu oyuncudan olumlu cevap aldı. Önümüzdeki sezon 3 kulvarda birden yarışacak olan ve Tolga’nın olası bir sakatlık ihtimalinde kaleyi tecrübeli bir eldivene teslim etmek isteyen siyah-beyazlıların bu konuda ısrarcı olduğu öğrenildi. Beşiktaş’ın şampiyonlar liginde mücadele edecek olması sebebiyle Karcemarskas’ında kariyerini düşünerek bu teklifi değerlendirmeye aldığı belirtildi.

HABER: Ali BUDAK/SPORX