Beşiktaş İstedi

BURSASPOR’un başarılı futbolcusu Şener için Galatasaray ve Beşiktaş’ın devreye girdiği Başkan Recep Bölükbaşı’nın ise Şenol Güneş ile yaptığı görüşmeden sonra gelen teklifleri geri çevirdiği öğrenildi.

FUTBOL 29.07.2014 - 19:37 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Galatasaray’ın Şener için Umut Gündoğan, Dany, Gökhan Zan üçlüsünden biri ve para, Beşiktaş’ın ise 8 milyon TL para teklifiyle geldiği belirtildi.

DANY, GÖKHAN ZAN VEYA UMUT GÜNDOĞAN TEKLİF EDİLDİ

Bursaspor’un başarılı futbolcusu Şener için teklifler gelmeye devam ediyor. Yeşil beyazlıların defans oyuncusu için Galatasaray’ın Umut Gündoğan, Gökhan Zan ve Dany isimlerinden biri ile bir miktar para teklifi sunduğu belirtildi. Galatasaray Sportif A.Ş İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan’ın Şener için Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı’nı aradığı öğrenildi.

BEŞİKTAŞ’TAN 8 MİLYON TL

Beşiktaş’ın da 2016 yılına kadar sözleşmesi bulunan Şener Özbayraklı için yeşil beyazlıların kapısını çaldığı ve 8 milyon TL’lik bonservis ücreti önerdiği öğrenildi. Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı’nın ise teknik direktör Şenol Güneş ile yaptığı görüşme sonrasında Şener için gelen teklifleri geri çevirdiği, Galatasaray ile Beşiktaş’ın bayram sonrası yeniden teklif sunacağı belirtildi.

 

Kaynak : DHA

Gelişmelerden Haberdar Olun

@