Şampiyonlar Ligi ön elemesi nedeniyle hızlı davranmak isteyen siyah-beyazlılar, mecburen Fulham’ın golcüsüne yöneldi. Arsenal’in, Kartal’ın gündeminde yer alan Lille’den Salomon Kalou ile ilgilenmesi, Fluminense’nin golcüsü Fred’in de hâlâ Dünya Kupa

Gözden kaçırmayın

Vodafone Park'ta derbi provası gündemde Vodafone Park'ta derbi provası gündemde
 Beşiktaş, forvet konusunda mecburen Kostas Mitroglou’ya yöneldi. Şampiyonlar Ligi ön elemesinin yaklaşması nedeniyle önceliğini forvete veren siyah-beyazlılar, Fulham’ın golcüsü için çalışmalarını hızlandırdı.Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic’in, yeni golcüyü İngiltere’deki hazırlık maçlarında görmek istemesi nedeniyle, görüşmelere hız veren siyah - beyazlı yönetim, Arsenal’in Lille’deki Salomon Kalou ile ilgilenmesi, Fluminense’nin golcüsü Fred’in de hâlâ Brezilya ile birlikte Dünya Kupası’nda olması sebebiyle ibre, bir anda Mitroglou’ya döndü.

Beşiktaş Yönetimi, birkaç güne kadar çok daha iyi bir golcü bulamaması durumunda  mecburen anlaşacağı Mitroglou transferi için Fulham kulübüyle de görüşmelerini sıklaştırdı. Yunan golcüyü kiralamak yerine satmaya çalışan İngiliz kulübünün, kiralama konusunda yumuşama gösterdiği öğrenildi.