Son şampiyon Beşiktaş, Leicester City ile Cezayirli yıldız Rachid Ghezzal pazarlığını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Beşiktaş geçtiğimiz sezonki performansıyla çifte kupada büyük pay sahibi olan Cezayirli yıldızı Ghezzal'ı tekrar kadrosuna dahil etmek için girişimlerini sürdürüyor.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta derbi primi belli oldu Beşiktaş'ta derbi primi belli oldu

Hürriyet gazetesinden İsmail Er'in haberine göre, Beşiktaş yeniden kadrosuna katmak istediği Rachid Ghezzal için kulübü Leicester City ile pazarlıklarını sürdürüyor. Premier Lig ekibi, sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalan Cezayirli futbolcu için yüksek bir bedel talep etti. Leicester, Ghezzal için 5.5 milyon Euro isterken, Beşiktaş cephesi ise en fazla 4 milyon Euro bonservis verebileceklerini İngilizlere iletti.

Başkan Ahmet Nur Çebi ve kurmayları, Leicester Kulübü’nün istediği yüksek bonservis sonrasında sıkı pazarlığa girişti. Bu noktada 29 yaşındaki sağ kanat oyuncunun siyah beyazlılarda gösterdiği performansla piyasasının yeniden artışa geçtiği vurgulandı. Bununla beraber, Rachid Ghezzal ve menajeriyle anlaşma sağlandığı belirtilirken, 4 milyon Euro’luk teklif üzerinden Leicester City Kulübü’ne 1 hafta süre verildi. (HÜRRİYET)