Siyah-beyazlılar için birçok isim yazılıp çizilirken, İsviçre basını ise Young Boys'ta forma giyen Kamerunlu golcü Jean-Pierre Nsame'n Beşiktaş'ın listesine girdiğini yazdı..

BEŞİKTAŞ'TAN JEAN-PIERRE NSAME HAMLESİ

Forvete 2 takviye yapmak isteyen ve pek çok isimle ilgilenen Beşiktaş'ta bir aday daha listeye girdi. O da İsviçre ekibi Young Boys'un Kamerunlu forveti Jean-Pierre Nsame oldu.

"YENİ ADRESİ BEŞİKTAŞ OLABİLİR"

Bu iddianın kaynağı ise İsviçre basını... 2017 yılından bu yana Young Boys'ta forma giyen 28 yaşındaki oyuncunun yeni bir macera için aradığını ve bu nedenle aydrılmak istediğini yazıp, şimdiki adresinin Beşiktaş olabileceğini kaydetti.

"GOLLERİNE BEŞİKTAŞ'TA DEVAM EDEBİLİR"

Haberde Beşiktaş'ın, Jean Nsame'nin menajeriyle temaslana başladığının da altı çizildi ve şöyle denildi: "İsviçre liginin kendisine kolay geldiğini düşünmeye başlayan Nsame, yeni bir meydan okuma istiyor. Bu nedenle Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olan Türk ekibi onu cezbediyor. Kendisine güvenen Yong Boys taraftarına sırt çevirip Beşiktaş stadının o muhteşem manzarasında gollerine devam edebilir..."

"GİDİŞİ KOLAY OLMAYACAKTIR"

Öte yandan oyuncunun kulübüyle 2 yıl daha sözleşmesinin olduğu hatırlatılıp "Young Boys onu elinden düşük bir ücrete kaçırmayacaktır" ifadesi kullanıldı. Geçen sezon 42 maça çıkan Kamerunlu 26 gol, 3 asist üretti.

Piyasa değeri 7 milyon euro civarında olan ve daha önce SCO Angers, Amiens, Servette gibi takımlarda forma giyen Nsame, kulüp kariyerinde toplam 287 resmi karşılaşmada krampon bağlayıp 130 gol, 35 asist üretti. Hırçınlığı ile dikkat çeken oyuncu, 29 sarı, 3 kez de kırmızı kart gördü. (SABAH)