Beşiktaş forması, kalitesi, arzusu kazanmalıdır

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Süper Lig'in 8. haftasında Ankaragücü ile golsüz berabere kaldıkları maçı değerlendirdi.

FUTBOL 19.10.2019 - 22:45 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Maçı değerlendiren Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "Son maçtaki saha parselasyonu üzerinden gittik. İştahları, arzuları, kazanmak istekleri için bir şey diyemem ama iştahı, arzuyu, kazanmayı beceriyle birleştiremedik diye tanımlayabilirim. Böyle takımlara karşı savunmayı açabilmek için oyuna genişlikler vermek lazım. Zaman zaman açmakta zorlansak da 3-4 net pozisyon var. Bence bugünkü arzularını beceriyle birleştiremediler." dedi.

Sezon başından beri aynı kadroyla maça çıkamadıklarını söyleyen Avcı, "3. sağ bek oynadı, Burak sakatlıktan çıkıp geldi bugün yine sakatlandı. Beşiktaş forması, kalitesi, arzusu kazanmalıdır." ifadelerini kullandı.

İkinci yarı sakatlanarak oyundan çıkan Burak Yılmaz'ın durumu hakkında da konuşan deneyimli teknik adama, "Burak oynamak istedi ve fedakarlık yaptı ama ayağında yine sıkıntı çıktı. Yarın MR sonrası daha net karar verilir." dedi.

Ntv Spor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@