Beşiktaş-Eskişehirspor Maçı Biletleri Satışa Çıktı

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda 27 Eylül Cumartesi günü oynanacak karşılaşmanın biletleri, 20 ile 100 lira arasında satılıyor

FUTBOL 24.09.2014 - 18:52 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında, 27 Eylül Cumartesi günü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Eskişehirspor ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıktı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, kuzey kale ve güney rakip tribün biletlerinin 20 lira, doğu tribünü biletlerinin 35 lira, batı tribünü biletlerinin 45 lira ve batı VIP tribünü biletlerinin 100 liradan satıldığı belirtildi.

Taraftarların biletlerini "www.passo.com.tr" adresinden satın alabileceği aktarılan açıklamada, Eskişehirspor maçı için bilet alan ama Passolig kartları kendilerine ulaşmamış taraftarların, maç günü bilet satış gişeleri haricinde Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'nden de tek maçlık biletlerini teslim alabilecekleri kaydedildi.

Açıklamada, karşılaşmayı takip etmek isteyen yüzde 50 ve üzeri engelli taraftarların, maçın oynanacağı gün bilet satış gişelerinden Passolig kartlarına bilet yüklemesi yaptırabilecekleri bilgisi verildi.