''Beşiktaş Doğru Modeli Uyguluyor''

TRT sporun başarılı spor yorumcusu Yusuf Kenan Çalık Beşiktaş`ın gündemini KartalBakışı`na değerlendirdi.

ÖZEL 21.10.2013 - 11:59 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
TRT sporun başarılı spor yorumcusu Yusuf Kenan Çalık Beşiktaş`ın gündemini KartalBakışı`na değerlendirdi.

Beşiktaş 
Çaykur Rizespor mücadelesi hakkında konuşan Yusuf Kenan ÇalıkÖncelikle kadın ve çocuk taraftar sayısının çokyüksek olmayacağını varsayarak (Pazartesi ve stat gerçekten ulaşımı zorbir yerde) taraftar desteğinden yoksun kalmak elbet dezavantaj. AncakBeşiktaş gibi tecrübeli ve iyi bir kadronun bunları bertaraf etmesigerekir.
Önder Hoca ile Daha Önce Çalıştım
Beşiktaş doğru modeli uyguluyor. Önder Hoca ileçalışmış biri olarak futbola bu kadar aşık, futboldan bu kadar beslenenbiri zor bulunur. Hayatını resmen adamış. Bilic'i şahsen tanımıyorumancak hem futbolculuk kariyeri hem de teknik direktör deneyimlerinebakınca karakter olarak Önder Hoca kadar futbol odaklı biri olduğunugörmek mümkün. İkili arasında pek sorun olacağını düşünmüyorum. Tabi bubağlamda bu ikilinin arasına yönetim anlamında kimsenin girmemesigerekir. İşlerini yapacak zemini bulurlarsa sıkıntı olmaz.
Atiba Tam Bir JokerAtiba önemli bir transfer. Takımın birçok noktasındaoynayabilecek bir oyuncu. Bence önemli bir eksik. Rotasyonda çok değerlibir parça. Onun yerini doldurmak kolay değil ancak dediğim gibiBeşiktaş gibi bir takım bunu aşmalı.


Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@