Beşiktaş derbisinin devre arasında Fenerbahçe soyunma odasında ilginç diyalogların yaşandığı ortaya çıktı.

 Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; İlk yarıda bir hayli hırçın ve agresif gözüken, Cüneyt Çakır’dan sarı kart da gören Caner Erkin herkesi tedirgin etti. Asbaşkan Ali Yıldırım’ın, milli oyuncuya, “Biraz sakin ol. Bu hırçınlığın hem sana, hem de takıma zarar verecek” dediği, Van Persie, Volkan Demirel ve Gökhan Gönül’ün ise “Riske girme, istersen oyundan çık” ifadesini kullandığı öğrenildi.

Fenerbahçe’nin ezeli rakibi Beşiktaş’ı 2-0 yenerek yeniden zirveye çıktığı derbinin devre arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

İlk yarıda bir hayli hırçın ve agresif gözüken, Cüneyt Çakır’dan sarı kart da gören Caner Erkin yöneticileri bir hayli tedirgin etti. Asbaşkan Ali Yıldırım ve iki yöneticinin devre arasında soyunma odasına giderek milli oyuncu ile kısa bir görüşme yaptıkları öğrenildi.
İlişkili Haber

İşte Cüneyt Çakır'ın derbi maçı notu!

Yıldırım’ın Caner’e, “Biraz sakin ol. Bu hırçınlığın hem sana, hem de takıma zarar verecek. İşler bu kadar iyi giderken ikinci yarıdaki bir hatan bütün emekleri boşa çıkarır. Cebinde sarı kartının bulunduğunu unutma” dediği belirlendi.

Asbaşkan Ali Yıldırım’ın ardından bu kez Van Persie, Volkan Demirel ve Gökhan Gönül’ün, Caner’in yanına gittiği ve “Hem sen, hem de biz çok iyi oynuyoruz. Ancak oyunu bu kadar germe. Sakinliğini koru. Her an ikinci sarı kartı görebilirsin. Çok riskli müdahalelerde bulunuyorsun. Eğer kendini kontrol edemeyeceksen oyundan çıkmanda fayda var” ifadelerini kullandıkları kaydedildi.

Sakin kalma sözü
Sarı-lacivertli ekibin milli oyuncusu bunun üzerine arkadaşlarına söz vererek, “Merak etmeyin. İkinci yarı daha sakin ve kontrollü davranacağım. Söylediklerinizde haklısınız. Tamamen oyuna konsantre olacağım” dediği öğrenildi.