Beşiktaşlı Milosevic'in menajeri bombaladı, kulüp ve Bilic'in oyuncuyla ilgili düşüncelerine dair gerçekleri kendi perspektifinden dile getirdi.

Gözden kaçırmayın

Şenol Güneş'ten maç öncesinde Abouakar sözleri Şenol Güneş'ten maç öncesinde Abouakar sözleri

Alexander Milosevic'in menajeri Nenad Lukic, oyuncuyu Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'in istemediği yönündeki haberler üzerine bir açıklama yaptı. Milosevic hamlesinden, transfer gerçekleşmeden 2-3 gün önce haberdar olan Bilic'in şaşırdığı, "Tecrübeli ve takıma direkt katkı yapabilecek bir oyuncu istemiştim. Şu an direkt Beşiktaş'ta oynayabilecek bir oyuncu değil" dediği iddia edilmişti.

İsveç basınına konuşan Lukic, "Slaven Bilic ile bizzat görüştüm. Alexander Milosevic'ten oldukça etkilenmiş. Dolayısıyla oyuncuyu beğenmediği tam bir saçmalık. Kendisi onu, kaptanının yerine Avrupa kadrosuna bile aldı" dedi.

'Beşiktaş çok iyi davrandı'

Kulübün tavrını, düşüncelerinin kanıtı olarak sunan Lukic şöyle devam etti: "Beşiktaş'ın Milosevic'e davranışları beni çok etkiledi. Geçen perşembe günü sakatlandı. Derhal en iyi doktorlarından biri tarafından ameliyat ettirildi. Siz eğer bir oyuncuya inanmıyorsanız ona bu şekilde muamelede bulunmazsınız".

'Milosevic yeterince iyi'

Türk basınını da eleştiren siyah-beyazlı futbolcunun menajeri sözlerini şu şekilde tamamladı: "Bu tip şeyler okuduğunuzda biraz düşünmelisiniz. Milosevic'i Beşiktaş'a zorla vermedik. Türk gazeteleri bir çok saçma şey yazıyor. Ancak ne yazdıkları da çok umrumda değil. Milosevic'in Beşiktaş için yeterince iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum".