Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı aradı, “Cicinho'yu çok istiyoruz. Ancak sizin ligdeki durumunuz nedeniyle girişimde bulunmayacağız” dedi. Bu sürpriz sözler karşısında şaşıran Otyakmaz, “Size ve camianıza da zaten bö

Gözden kaçırmayın

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın "Andre Franco" savaşı! Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın "Andre Franco" savaşı!

Veli Kavlak’ın Adana Demir maçında rakibe haksız kırmızı kart çıkmasına engel olması, Olcay’ın ise Konya maçının ardından, “Rakip taraftara saygımızdan üçlü çektirmedik” sözleri Fair Play anlamında 2014’e damga vurmuştu. Beşiktaş’ta Süleyman Seba ruhu bir kez daha kendini gösterdi. Kara Kartal’ın Cicinho’yu transfer etmesi beklenirken Fikret Orman’dan sürpriz bir hamle geldi. Orman, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ı arayarak, “Cicinho’yu çok beğeniyoruz ve almayı çok istiyoruz. Ancak sizin ligdeki sıkıntılı durumunuz nedeniyle herhangi bir girişimde bulunmayacağız. Oyuncunun kafasını karıştırmayacağız” ifadelerini kullandı.

‘Teşekkür ederiz’

Orman’ın bu sözleri, Sivasspor Başkanı’nı hem şaşırttı, hem de mutlu etti. Otyakmaz, “Zaten sizden ve camianızdan da böyle bir davranış beklenirdi. Anlayışınız için teşekkür ederim” sözleriyle memnuniyetini dile getirdi.