Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 20. haftasında oynayacağı Bursaspor karşılaşmasının hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla başladı.

Gözden kaçırmayın

Salih Uçan: Şampiyonluğa giden yolda her maç zor Salih Uçan: Şampiyonluğa giden yolda her maç zor

Yoğun sulu kar yağışı altında, basına kapalı yapılan antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Antrenmana ameliyat sonrası 10 günlük istirahat izinlisi olan ve izinini ailesinin yanında geçirecek olan Alexander Milosevic, artroskopi olacak İsmail Köybaşı, boğaz enfeksiyonu olan Mustafa Pektemek, gribal enfeksiyon olan Ersan Adem Gülüm, sol osteitis pubis teşhisi ile Fulya Acıbadem Sports Sporcu Sağlığı Merkezi’nde MR'ı çekilecek olan Ramon Motta ile bireysel çalışan Daniel Opare ve Cenk Tosun katılmadı. Tolga Zengin, Gökhan Töre ve Veli Kavlak ise takımla birlikte çalıştı.

Teknik Direktörümüz Slaven Bilic yönetiminde yapılan antrenman kuvvet, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman takım halinde salonda yapılan çalışma ile başlarken 45 dakika süren salon programında değişmeli olarak denge ve kuvvet çalışması yapıldı. Bu çalışmanın ardından Kayserispor karşısında forma giyen oyuncularımız antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise sahada pas çalışması ve minik kale maç yaptı. Şut çalışması sonrası antrenman yarı sahada yapılan çift kale maç ile sona erdi. Öte yandan hava şartlarının ağır olması özellikle kalecilerimize zor anlar yaşattı.

Beşiktaşımız hazırlıklarına yarın saat 10:00'da basına kapalı yapacağı antrenmanla devam edecek.